DLA PAŃ

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie do naszego

warsztatu samochodowego przyjaznego kobietom.

 

Przez swoja długoletnią praktykę zauważyliśmy, że kobiety oczekują od serwisu samochodowego czegoś więcej niż mężczyźni. Korzystając ze swojego doświadczenia chcemy jeszcze bardziej ukłonić się w kierunku Pań i być jeszcze bardziej pomocni przy naprawach samochodów.

Z opinii naszych klientek wiemy, że często wizyta w serwisie samochodowym nie należy do przyjemności, szczególnie ze względu na sposób obsługi, z jakim Panie spotykały się w niektórych warsztatach. Narażane często na nieprofesjonalną obsługę, niepoważne podejście, a nierzadko także na wykorzystywanie finansowe przez nieuczciwych mechaników, kobiety albo unikały osobistych wizyt w serwisach samochodowych albo zmuszone były korzystać z pomocy swoich mężów, partnerów czy kolegów.

Korzystając z usług naszego serwisu , każda Pani otrzyma pełna informację o zaistniałym problemie.Przekażemy ją w jasny i zrozumiały sposób, a koszty napraw uzależnione będą od faktycznie wykonanej pracy, a nie płci klienta czy stanu jego wiedzy na temat motoryzacji. Nasi mechanicy w pełni zajmą się problemem, szczegółowo wytłumaczą na czym polega usterka , rozwiążą ją i doradzą. A to wszystko w przyjaznej i fachowej atmosferze.

Posiadamy wiele pozytywnych opinii od zadowolonych kobiet. W dużej mierze są to matki, które podróżują ze swoimi pociechami dlatego chcemy aby każda kobieta czuła, że ktoś profesjonalnie zajmie się jej samochodem i  będzie mogła bezpiecznie poruszać się po drodze.